Najpierw przegrana a następnie pewne zwycięstwo!!!

• autor: marcinm_84, 2018-01-22 09:17

Atos vs Keeper

Atos vs SIMI Solec Kujawski

Na początek spotkanie z drużyną Keeper.

Mecz przebiegał jak każdy inny mecz naszej drużyny w tym sezonie. Początkowo wyrównana walka. Jednak po naszej stronie zabrakło skuteczności, co drugiej drużynie wychodziło o wiele lepiej.

Pierwszą połowę przegrywamy 3:0.

Druga połowa to powtórka z rozrywki. Nasza drużyna meczy się aby zdobyć bramkę co raz to trafiając w słupek albo bramkarza, natomiast rywale dokładają kolejne bramki. Przełamanie dał Maciej Blok trafiając bramkę na 5:1 dla rywali. Kiedy wydawałoby się, że nasza drużyna nawiąże walkę rywale ponownie nas karzą. Przy stanie 8:1 otrzymujemy rzut  karny po faulu na Robercie. Karnego pewnie wykończył Marcin Maćkiewicz. rywale odpowiedzieli kolejną bramką. Do końca meczu udaje się nam zdobyć jeszcze dwie bramki. Do siatki trafiali Paweł oraz Marcin Jankiewicz.

Przegrywamy bardzo intensywny mecz 4:9.

Nastepnie spotkanie to mecz z drużyną SIMI Solec Kujawski.

Mecz ważny dla nas, tym bardziej , że jest to bezpośredni konkurent w walce o utrzymanie w grupie spadkowej.

Obie drużyny stawiły się licznie na mecz. W tym meczu zagrało w naszej drużynie prawie wszystko. Tym razem to my narzuciliśmy tempo i styl gry już po kilku minutach zrobiło się 3:0 dla Atosa po bramkach Sebastiana, Roberta  i Marcina Mackiewicza. Kolejne bramki były kwestią czasu. Rywalom nie pomogła nawet zagrywka taktyczna z grą z bramkarzem. Rywale zdobywają tylko dwie bramki. Natomiast my zdobywamy ich aż 13. W całym meczu bramki zdobywali:

Filip 4x, Robert 3x, Seba i Marcin 2x, Szymon i Tomek.

Wygrywamy 13:2 i zdobywamy kolejne punkty w walce o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Ostatni mecz rundy zasadniczej w czwartek z mistrzem, drużyną DOZ.