Aktualności

Nieudany debiut w 1 lidze

• autor: marcinm_84, 2017-11-13 14:46

Atos vs Północne Śródmieście

Nasz pierwszy mecz w ramach 1 Ligi ALH w historii drużyny.  Rozpoczynamy dobrze po bramce Pawła mamy prowadzenie w pierwszej połowie, które utrzymujemy przez ok 10-12 minut. Następnie rywale otrzymują rzut karny, który pewnie wykorzystują. Chwilę później wychodzą na prowadzenie 2:1. Jedną z naszych akcji wykorzystuje Maciej Blok i daje nam wyrównanie 2:2. Przed przerwą rywale ponownie wykorzystują błąd naszej drużyny w ofensywie i szybka kontrą zdobywają trzecią bramkę. Na szczęście tuż przed zakończeniem pierwszej połowy znów wyrównujemy po bramce Sebastiana.

Wynik do przerwy 3:3.

Druga połowa lepiej się rozpoczęła dla zawodników Śródmieścia. Po ok dwóch minutach zdobywają 4 bramkę w tym meczu. Przez dalszą część gry to jednak rywal starał się powiększyć prowadzenie, jednak nasz bramkarz Olek starał się jak mógł i nie pozwalał naszej drużynie na utratę bramki. Nasze akcje w drugiej połowie były mało groźne dla rywali. Jednak dwie z nich wykorzystujemy. Najpierw Maciej ponownie zdobywa bramkę w meczu wyrównując wynik a następnie Marcin Jankiewicz zdobywa bramkę na 5:4 dla naszej drużyny. Przez resztę czasu próbowaliśmy utrzymać wynik i szukać szans z kontr. Jednak wszystko zakończyło się na dwie minuty przed końcem meczu. Najpierw rywale grając z bramkarzem w polu zdobywają bramkę na 5:5. Chwilę później nasza akcja pod bramką rywala została przerwana i rywale przeprowadzili skuteczną kontrę i zdobywając szóstą bramkę ustalili wynik meczu.

Przegrywamy 5:6!

Niestety nie udało nam się zdobyć pierwszych punktów. Szukamy swoich szans w kolejnych meczach.