Aktualności

Udany powrót po przerwie wakacyjnej!!!

• autor: marcinm_84, 2017-09-05 11:24

Atos vs Green Grass

Pierwszy mecz ostatniej rundy w tym sezonie. Skład nie dopisał najlepiej. Tylko 8 graczy stawiło się na mecz. W składzie wystąpił debiutant Michał Mroziński, który wskoczył na miejsce Tomka Ryżyckiego .

Rywale również mieli problemy kadrowe. Początkowo mecz był wyrównany. Obie drużyny wypracowywały sobie akcje bramkowe jednak początkowo bez bramek. Pierwsza bramka padła po ładnej akcji Marcina Jankiewicza bramkę zdobywa Sebastian. Następnie podwyższamy prowadzenie po bramce kapitana Marcina Mackiewicza. Po upływie ok 20 minut rywale łapią kontakt trafiając dość szczęśliwie bramkę na 2:1.

Radość rywali nie trwała długo, gdyż nasza Drużyna znowu podwyższa prowadzenie na 3:1. Piękną bramkę z rzutu wolnego zza połowy ponownie zdobywa Marcin  Maćkiewicz. W ostatniej akcji pierwszej odsłony meczu podwyższamy po raz kolejny prowadzenie naszej drużyny. Bramkę zdobywa ponownie Sebastian, tym razem bezpośrednio strzałem z rzutu rożnego umieszcza piłkę w siatce.

Wynik do przerwy 4:1 dla Atosa!

Druga połowa rozpoczęła się trochę chaotycznie, co pozwoliło rywalom na większą ilość akcji. Jednak nasz bramkarz Olek bronił bezbłędnie. Po upływie 10 minut przełamujemy się i kontynuujemy zdobywanie bramek. Kolejne bramki dla naszego zespołu zdobywali Sebastian dwukrotnie oraz Maciej, Paweł i Marcin Jankiewicz.

Rywale nie zdołali zdobyć kolejnych bramek, dzięki wspaniałej obronie naszego bramkarza i współpracy całego zespołu w grze defensywnej.

Wygrywamy 9:1!!!!

Wielkie brawa dla całej drużyny za koncentracje w defensywie i skuteczną grę w ataku. Bardzo dobrze zaprezentował się debiutant Michał Mroziński!

W piątek kolejny mecz. Tym razem z mistrzem: Camel Pizza!!!