Piłkarski rollercoaster!

• autor: marcinm_84, 2017-05-02 11:11

Atos vs Załoga G

Kolejny mecz, który przejdzie do historii.

Pierwsza odsłona to akcje po obu stronach boiska, świetne interwencje bramkarzy i składne akcje. Jednak w tej wymianie popełniamy dwa błędy i podanie przechwytują zawodnicy Załogi G, którzy następnie zdobywają bramki. Przed przerwą udaje nam się zdobyć bramkę kontaktową po strzale filipa z kąta niemalże zerowego!

Wynik do przerwy 2:1 dla Załogi G!

Drugą połowa bardzo podobna do pierwszej. Jednak tym razem to nasza drużyna ma więcej szczęścia. Po zamieszaniu w polu karnym piłka trafia do Grzegorza, który na metr przed bramka uderza piłkę volleyem z obrotu w krótki róg. Piłka wciska się pomiędzy bramkarzem a słupkiem i wpada do siatki. Mamy remis!!!

Kolejne akcje naszej drużyny również kończą się zdobyciem bramki. Najpierw prowadzenie daje Robert a następnie przewagę powiększa Mariusz. Mamy wynik i wydawałoby się, że kontrolujemy wydarzenia na boisku. Nic bardziej mylnego. Na ostatni kwadrans rywale rzucili się do odrabiania strat na tyle skutecznie , że zdobywają 3 bramki. Znowu musimy gonić wynik a czasu coraz mniej. Na 10 minut przed końcem ponownie wyrównujemy po bramce Mariusza z rzutu wolnego. Chwilę później po rzucie rożnym piłkę odbitą przez bramkarza rywali otrzymuje Marcin  Jankiewicz, który z najbliższej odległości umieszcza piłkę w siatce. Mamy prowadzenie ale mecz się jeszcze nie skończył. Na parę minut przed końcem wynik ustala Paweł Snarski zdobywając bramkę na 7:5!

Wygrywamy mecz, który już był przegrany. Po raz kolejny pokazaliśmy, że nie łatwo nas złamać i potrafimy odrabiać straty. Brawa dla całej drużyny!!!