FC Samson pokonany!

• autor: marcinm_84, 2017-02-27 10:08

Atos vs FC Samson

Trzeci mecz rundy Play-Off.

Rywal niełatwy, gdyż z meczu na mecz drużyna FC Samson zgrywała się coraz lepiej. Skutki tego odczuliśmy mocno w pierwszej połowie, gdzie za każdym razem goniliśmy wynik. Przeciwnik wychodzi z dużą łatwością na prowadzenie. Gdy zdobywaliśmy bramkę wyrównującą, to za moment oberwaliśmy obuchem i traciliśmy kolejną bramkę. Bramki dla naszej drużyny w pierwszej połowie zdobywali kolejno Tomasz Forbot, Filip oraz Sebastian.

Wynik do przerwy 3:3!!!

Druga połowa przypominała pierwsze nasze starcie w tym sezonie z tą drużyną. Poprawiliśmy skuteczność w ataku i grę obronną. Pierwszą bramkę w drugiej połowie zdobywa Paweł. Pięknym volleyem pokonuje rosłego bramkarza rywali i trafia w samo okienko bramki. Następne bramki zdobywali Robert i ponownie Sebastian po indywidualnych akcjach. Rywale zaostrzyli grę co skutkowało faulami. Dało nam to dwa przedłużone karne. Jednego z nich na bramkę zamienił ponownie Tomasz Forbot. Przy stanie 7:3 na 5 minut przed końcem rozluźniliśmy szyki obronne i takim sposobem tracimy łatwo i szybko dwie bramki. Na szczęście rywale nie zdołali już odrobić strat.

Wygrywamy 7:5!!!

Poniżej link do skrótu meczu:

Tym meczem przypieczętowaliśmy historyczny awans naszej druzyny do I Ligi ALH. Pozostaje walka o ostateczną lokatę. Przy sporym szczęściu można nawet wygrać całą lige. Pozostał mecz z Novum Plast.

Wygrajmy ten ważny mecz i namieszajmy trochę w tabeli końcowej!!!