3 punkty dla Atosa!!!

• autor: marcinm_84, 2016-05-10 09:32

Atos vs Szwederowo

Kolejny mecz w czołówce tabeli. Tym razem zespół Szwederowa.

Mecz rozpoczyna się od szybkiego zdobycia bramki przez Mariusza. Przez kolejne 10 minut wynik się nie zmieniał ale rywale stwarzali sobie coraz więcej akcji podbramkowych aż w końcu wyrównują po rzucie rożnym.

Na ponowne prowadzenie wyprowadził nas Szymon. Po raz kolejny zdołaliśmy utrzymać prowadzenie przez kilka minut a rywale tuż przed końcem pierwszej połowy doprowadzili do remisu.

Wynik do przerwy 2:2!

Obraz gry nie zmienił się początkowo w drugiej połowie. Obie drużyny dążyły do zwycięstwa. Wychodzimy na prowadzenie po drugiej bramce Mariusza, który rozgrywał niesamowity mecz w ofensywie jak i w defensywie. Następnie powiększamy przewagę bramkową po bramce Szymona, któremu asystował Mariusz. niestety minutę później rywale skracają dystans bramkowy na 4:3 i zapowiadała się znów nerwowa walka. Po przewianiu akcji rywala Maciej otrzymał piłkę i zauważył, że bramkarz rywali odszedł za daleko od bramki. Maciej oddał strzał na bramkę, bramkarz piękna paradą wybronił strzał jednak znajdował się poza polem bramkowym. Sędzia podyktował rzut wolny a bramkarza ukarał czerwoną kartka. Dla nas oznaczało to grę do końca meczu w przewadze i szansę na powiększenie przewagi bramkowej. do wykonania rzutu wolnego podszedł Mariusz "Mario", który pewnym strzałem zdobywa swoją trzecią bramkę w meczu. Na zakończenie meczu powiększamy przewagę po bramce Roberta.

Wygrywamy 6:3!

Po serii remisów zdobywamy komplet punktów i umacniamy naszą pozycje w czołówce tabeli.

Brawa dla całej drużyny za mecz!!! Na  szczególne brawa zasłużył Mariusz "Mario" Garbacz za niesamowitą grę, zdobycie 3 bramek asystowanie przy dwóch kolejnych!

Kolejny mecz już w piątek. Gramy w pucharze ligi  z drużyną Height tynki.maszynowe.pl o 20:20 na ul. Gdańskiej 122!