Aktualności

Trzeci remis!!!

• autor: marcinm_84, 2016-04-30 08:06

Atos vs Green Grass

Mecz rozpoczyna się niespodziewanie pozytywnie dla nas po bramkach Mariusza, Roberta i Ernesta mamy wynik 3:1. Mecz bardzo intensywny oraz rozgrywany w bardzo szybkim tempie. Po raz kolejny mimo bezpiecznej przewagi tracimy głowy a rywale zdobywają bramki i odrabiają straty. Przed przerwą bramke po raz kolejny zdobywa Mariusz.

Wynik do przerwy 4:3 dla Atosa!

Obraz gry w drugiej połowie nie uległ zmianie. Przepięknym trafieniem w okienko popisał się Ernest i wyprowadził naszą drużynę na dwubramkowe prowadzenie. Rywale odrabiają straty i tak jak w poprzednim meczu znów mamy remis i nerwową końcówkę. Na 5 minut przed końcem bramkę zdobywa ponownie Robert. Zwycięstwo wydawało się być na wyciągniecie ręki, jednak po zamieszaniu przed polem karnym tracimy bramkę i mamy znów remis. Obie drużyny walczyły o pełną pulę punktów. Bardzo gorąco zrobiło się na kilka minut przed końcem gdzie najpierw zawodnik przeciwnej drużyny ewidentnie próbował łokciem faulować Ernesta przy naszej strefie zmian, wtedy doszło do spięcia pomiędzy zawodnikiem rywali a kapitanem naszej drużyny. Obaj zostali rozdzieleni  i ukarani żółtą kartką. Dosłownie 30 sekund później ten sam zawodnik zespołu Green Grass fauluje po raz kolejny kopiąc w twarz Roberta. Sędzia dla złagodzenia napięcia podyktował faul ale nie podyktował drugiej żółtej kartki co skutkowało by dla tego zawodnika pokazaniem czerwonej kartki. Na sekundy przed końcem popełniamy błąd zmiany i rywal otrzymuje piłkę meczową w postaci rzutu wolnego pośredniego. Na nasze szczęście świetnie w bramce spisał się Olek i wybronił nam remis.

Mecz kończy się wynikiem 6:6!!